Yhteystiedot

Laskutus

Yrityksemme tiedot:
Nimi: Aitoleipä Oy
Y-tunnus: 2048211-5
Verkkolaskuosoite: 003720482115

Välitystiedot:
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:
Aitoleipä Oy
20482115
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutuksiin liittyvät kyselyt laskutus@aitoleipa.fi

Postiosoite

Aleksis Kiven Katu 26 LH. 39
33200 Tampere
 

Ota yhteyttä

Toimitusjohtaja
HenkilöstöpäälLikkö
ravintolatoimenjohtaja
Catering tilaukset, ostot jani.lindgren@aitoleipa.fi Puh.0408494495

Toimipisteet

Aitoleipä Lempäälä

Aukioloajat:
MA – PE 9.00 – 20.00
LA 9.00 – 19.00
SU 11.00 – 18.00

Ideapark Lempäälä,
vanha kaupunki.
Ideaparkinkatu 4
37570 Lempäälä

Yhteystiedot:

Puh. 020 793 1140

Ravintolavastaava:
Miia Fagerlund

Aitoleipä Pyynikki

Aukioloajat:
MA–PE 7.00 – 15.00
LA-SU 8.00 – 12.00

Pyynikintie 25
33230 Tampere

Yhteystiedot:

Ravintolavastaava:
Jenni Luojukoski

Puh. 020 793 1149
pyynikki@aitoleipa.fi

Aitoleipä rautatieasema

Aukioloajat:
MA – PE 6.00 – 18.30

Puh. 040 840 2471

rautatieasema@aitoleipa.fi

Yhteystiedot:

Rautatienkatu 27
33100 Tampere

Aitoleipä keskustori

Aukioloajat:
MA – PE 8.00 – 19.00
LA 10.00 – 19.00
SU 10.00 – 18.00

Keskustori 7
33100 Tampere

Yhteystiedot:

Puh. 020 793 1142
keskustori@aitoleipa.fi

Ravintolavastaava
Janina Järvinen
janina.jarvinen@aitoleipa.fi

Aitoleipä Seinäjoki

Aukioloajat:
MA – PE 10.00 – 20.00
LA 10.00 – 18.00
SU 12.00 – 18.00

Suupohjantie 57
60320 Seinäjoki

Yhteystiedot:

Puh. 020 793 1146

Ravintolavastaava
Heli Ihamäki
heli.ihamaki@aitoleipa.fi

Aitoleipä Catering

Yhteystiedot:

aitoleipacatering.fi

Ravintolatoimenjohtaja & Catering myynti

Jani Lindgren
Puh. 040 849 4495
catering@aitoleipa.fi

Aitoleipä Kaukajärvi

Aukioloajat:

MA – PE 8.00 – 14.00

Yhteystiedot:

Puh. 050 919 3301
helmet.kaukajarvi@aitoleipa.fi

Yrittäjänkulma 5
33710 Tampere

Aitoleipä Tammela GO21

Aukioloajat:

MA-PE 8.00-15.30

Muulloin sopimuksen mukaan

Yhteystiedot:

Peltokatu 34C
33100 Tampere
Puh. 0408200409

Ravintolavastaava
Aino Mwaba
aino.mwaba@aitoleipa.fi

Aitoleipä Ylöjärvi

Yhteystiedot:

Puh.020 793 1145
ylojarvi@aitoleipa.fi

Elotie 9
33474 Ylöjärvi

Aitoleipä Koskikeskus

Yhteystiedot:

Ravintolavastaava
Jenna Lindgren
jenna.lindgren@aitoleipa.fi
Puh.020 793 1147

Hatanpään valtatie 1

33100 Tampere